Nasza oferta

W naszym budynku oferujemy Pañstwu organizację wesel, rocznic, konsolacji, urodzin, bankietów, imprez firmowych i integracyjnych oraz innych uroczystości i imprez.
Jesteśmy od niedawna na rynku, więc staramy się 2 razy bardziej, aby nasza oferta była jak najwy¿szej jakości.
Zapraszamy - Dom Weselny w Rawie Mazowieckiej i nie tylko!

Okolica

Nasz dom weselny jest położony w odległości 200m od trasy na Katowice, w dystansie umożliwiaj±cym spokojne przeprowadzeniu imprezy.

W bliskiej odległości (5 minut jazdy samochodem) jest wiele ciekawych terenów do zdjęć plenerowych lub wycieczek m.in. uroczy zalew Tatar oraz romantyczny park miejski w Rawie Mazowiecki.

Dom Weselny Rawa Mazowiecka
Zalew "Tatar" to 55-hektarowy akwen wodny położony w otoczeniu lasu. Powstał na bazie przepływaj±cej w okolicy rzeki Rawki. W okolicy zalewu znajduje się wiele urokliwych miejsc, alei spacerowych oraz las i szuwary.

Dom Weselny Rawa Mazowiecka
Park miejski w Rawie Mazowieckiej został założony w XIX wieku jako ogród spacerowy w stylu angielskim. Obecnie stanowi część Rezerwatu Przyrody Rawki. W parku znajdziemy bogaty zbiór kilkudziesiêciu drzew i krzewów, niektórych pochodzących jeszcze z XIX wieku.

Nasz dom weselny w Rawie Mazowieckiej - Amor w Boguszycach posiada bardzo dogodn± drogê do wspomnianych terenów plenerowych.


Start | Wesela | Galeria | Okolica | Kontakt
Prawa autorskie © 2024 Wojciech Klimek